رپرتاژ: ارتباط بین تبلیغات بنری و رابط کاربری در وب سایت

  • سید علی موسوی

  • 6 شهریور 1399

  • ۱ نظر

  • 769 بار

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
5,00
1 رای ثبت شده است، شما هم
رای خود را ثبت کنید

مسیر تحقق کسب و کار از بخش تبلیغات به گونه ای پیش می رود که جای دارد در پاره ای از مواقع به نکاتی اشاره شود تا مسیر تبلیغ یک کسب و کار خارج چارچوب های استاندارد و سودمند با صاحبان این مشاغل پیش نرود .

ما در این مطلب به مباحث مهمی درباره ی تبلیغات و ارتباط تبلیغات بنری با رابط کاربری وب سایتشان اشاره خواهیم کرد .

پیش از انجام مراحل تبلیغات که عموما طریق ^  طراحی بنر تبلیغاتی به صورت موشن گرافیک در پارسی طرح ایرانیان ^  صورت میگیرد باید ابتدا بر این موضوع آگاه باشید که تبلیغات تنها نمایش یک طرح گرافیکی توسط یک تیم خلاق در این زمینه صورت نمیگیرد ، خلاقیت در تبلیغات به شاخه های متعدد بستگی داشته و باید مورد ارزیابی دقیق و هوشمندانه قرار گیرد تا عملکرد نهایی کاملا رضایت بخش باشد .

تصور برخی ها اینگونه است که اگر ما یک بنر بسازیم و آن را در سایت های پربازدید قرار دهیم و از همان روز ما به فروش چندین برابری می رسیم ، اینکه این نظریه تا چه میزان صحت دارد نکته ای است که باید بدانید و در مورد آن بیشتر بخوانید ، ما در این مطلب به توصیه هایی میپردازیم که در این حوزه به شما تا مقدار زیادی کمک میکند .

Slide background

چرا ارتباطی بین یک طراحی وب سایت خوب با تبلیغات بنری آن دارد ؟

در سایت فامو شما نمونه طرح های خوبی را میبینید که در آن ها از استاندارد های طراحی به خوبی استفاده و رعایت شده است . رعایت این استاندارد ها در طراحی وب سایت های تجاری ، شرکتی ، فروشگاهی و حتی شخصی باعث می شود تا هنگامی که شما برای تبلیغات می خواهید اقدامات لازم را صورت دهید نیمی از راه پیچیده و موثر در موفقیت را طی کرده باشید .

باید بدانید عملکرد تبلیغات شما به فروش شما از نقش مهم داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ای در ساختاری که برای رابط و تجربه کاربری آن در نظر گرفته شده است نشأت میگیرد .

اینطوری نیست که شما بیایید و هزینه بسیاری برای تبلیغات خود بدهید و به جوانب دیگر آن توجه نکنید ، مطمئنا در این راه شکست انتظار شما را میکشد و باید منتظر هدر رفت پولی بابت تبلیغات گسترده داده اید باشید .

همیشه به این نکته دقت داشته باشید ، هیچ فروشنده ای دلسوز سرمایه ی شما نیست و این شما هستید که باید بر علم خود و تحقیقات بیشتر در بخش هایی که میخواهید سرمایه گذاری و تبلیغات انجام دهید تکیه کنید .

اگر به تیم طراحی فامو دات آی آر مراجعه کرده باشید ، این موضوع را میتوانید ببینید و شاهد باشید ، آموزش هایی که به شما داده می شود ، ابزارهایی که در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین طرح های جذابی که برای شما طراحی می شود همه و همه برای شما موثر و کمک کننده هستند و باید از آن ها به نحوه ای هدفمند و حرفه ای در راستای اهداف خود بهره گیری نمایید .

چرا ارتباطی بین یک طراحی وب سایت خوب با تبلیغات بنری آن دارد ؟

تصور کنید امروز یک هویت تجاری برای کسب و کار خود ایجاد کرده اید ( این نمونه ها را ببینید ) پس از آن به  سراغ وب سایت پارسی طرح ایرانیان رفته و نسبت به سفارش طراحی بنر اقدام می کنید ، با آماده طرح شما ، به دنبال این هستید که در یک وب سایت خوب برای تبلیغات قدم بردارید ،  هزینه های سنگینی برای تبلیغ در نظر میگیرید و شروع به فعال سازی کمپین تبلیغاتی خود می کنید .

به مرور زمان متوجه میشوید صرفا شما در حال دریافت سیگنال های منفی یا خنثی از سوی کاربران هستید به این صورت که وقتی کاربر به وب سایت شما مراجعه میکند ، این مراجعه تبدیل به مشتری نمی شود و شما صرفا روز شمار تبلیغاتی که بابت آن هزینه های زیادی پرداخت کرده اید را می شمارید .

دلیل این مشکل کجاست !  ، رابط کاربری را جدی بگیریم !

اینکه چرا باید رابط کاربری را جدی بگیریم توضیحی است که در این قسمت با شما در میام خواهیم گذاشت .

ابتدا بدانید که رابط کاربری چه وظیفه ای بر عهده دارد :

از زمانی که یک کاربر وارد صفحه ی سایت شما می شود ، وظیفه ی مهم رابط کاربری آغاز می شود . هنگامی که شما یک سایت طراحی می کنید یا آن را به طراحان برجسته پارسی طرح ایرانیان می سپارید ، طراحان از تخصصی که در زمینه طراحی وب سایت دارند بهره گیری می کنند تا یک صفحه ی ایده آل و جذاب از نگاه کاربر را بسازند ، به این گونه است که نوع چیدمان ، انتخاب رنگ ها ، انتخاب فونت ها ، انتخاب تصاویر استفاده در سایت همه و همه مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار میگیرد تا وقتی که یک کاربر به سایت مراجعه میکند در زمان کوتاه { کمتر از چند ثانیه } به نتیجه ی خوبی برسد و این نتیجه در خرید از محصول یا خدمت شما منجر شود .

در مجموع وقتی یک کاربر نتیجه ی ورودش تبدیل به خروجی مثبت و خرید از محصول شما باید ، اینجاست که رابط کاربری وظیفه ی خود را به خوبی انجام داده است و کاربر با یک تجربه ی کاربری خوبی از وب سایت شما خارج می شود و اغلب در این مواقع به بازگشت و خرید مجدد کاربر منجر می گردد .

البته در این خرید مجدد عواملی نظیر محصول با کیفیت ، پشتیبانی خوب و قیمت های منصفانه هم موثر و نقش دارند .

در انتها در صورتی که سوالی از مجموعه پارسی طرح ایرانیان دارید می توانید در طریق صفحه ی تماس با ما ، با مشاوران در ارتباط باشید .

سربلند و پیروز باشید .

دسته بندی رپورتاژ آگهی
برچسب ها

نویسنده

سید علی موسوی
منتشر کننده

نظرات کاربران

guest
1 نظر
بازخورد داخلی
نمایش تمام نظرات
هاست نو
هاست نو
10 شهریور 1399 0:17 قبل از ظهر

خیلی عالی

https://hostno.ir