دانلود افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی (WPA SEO Auto Linker) 🔗

  • سید علی موسوی

  • 21 مرداد 1398

  • بدون نظر

  • 837 بار

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
0٫00
0 رای ثبت شده است، شما هم
رای خود را ثبت کنید

دانلود افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی (WPA SEO Auto Linker)

این افزونه تمام کلمات کلیدی انتخاب شده را در تمام پست ها به لینک مقصد منتقل می کند!

 

 

مقدمه

امروزه اسم وردپرس را زیاد می شنوید. با توجه به گسترش کسب و کار های اینترنتی، طراحی سایت با وردپرس برای کسب و کار امری مهم می باشد. ویژگی های وردپرس در قالب افزونه ها یا پلاگین ها روز به روز در حال رشد و توسعه است. وردپرس این امکان را به شما میدهد تا سایتی تخصصی برای خود طراحی کنید. یکی از این افزونه ها، افزونه ساخت لینک خودکار برای کلمات کلیدی در وردپرس (WPA SEO Auto Linker) می باشد.

 

معرفی افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی

کلمات خود را در تمام پست ها لینک دهید! با استفاده از این افزونه می توانید برای کلمات کلیدی سایت خود به صورت اتوماتیک لینک انتخاب کنید. این افزونه به صورت هوشمند تمام کلمات کلیدی انتخاب شده را در سایت تشخیص داده و پیوند مورد نظرتان را به صورت اتوماتیک به آن متصل می کند.

به طور مثال آموزش وردپرس را چندین بار در مطلب خود استفاده می کنید در این صورت شما می توانید با استفاده از این افزونه به سادگی با کلمه کلیدی کردن آموزش وردپرس، تمامی  کلمات کلیدی در پست های خود را به پست مقصدتان ارجاع دهید.

تعداد کلمات لینک شده را در هر صفحه مشخص کنید! برای مثال میخواید تمام کلمات “وردپرس” را به یک صفحه مقصد لینک دهید، شاید در یک پست بیشتر از ۱۰ کلمه “وردپرس” باشد ولی شما با محدود کردن تعداد لینک در صفحه می توانید فقط تعداد مشخصی از کلمات را به لینک خودکار تبدیل نمایید. این کار باعث افزایش سئو و لینک سازی داخلی سایت وردپرسی شما می شود. از طرف دیگر سئو کردن حرفه ای کلمات کلیدی سایت، به رتبه بندی سایتتان در موتور های جستجو کمک شایانی کرده و باعث افزایش بازدید از آن می شود.

 

این افزونه رایگان بوده و شما به راحتی می توانید آن را دانلود و مطابق با آموزش زیر نصب نمایید.

 

نحوه کار با افزونه WPA SEO Auto Linker

 

افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی

در قسمت custom key شما کلمات کلیدی مورد نظرتان را انتخاب می کنید سپس با استفاده از کاما آن ها را از پیوند مورد نظر خود جدا می کنید.

 

افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی

در قسمت internal links شما می توانید پیوند کلمات کلیدی در پست ها، صفحات وکامنت ها را به موتور جستجوگر اتصال دهید.

 

افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی

در قسمت های بعدی اختصاصی سازی های بیشتری صورت می گیرد. به طور مثال در قسمت excluding شما می توانید از پست هایی که نمی خواهید کلمات در آن پیونددار شوند صرف نظر کنید. یا مثلا تعدادی از کلمات یا عبارات را نادیده بگیرید.

 

افزونه لینک خودکار کلمات کلیدی

قسمت بعدی targeting  می باشد که در این قسمت شما می توانید لینک پیوند ها را به پست ها، صفحات و کامنت ها ی داخلی اتصال دهید.

 

امیدوارم با استفاده از این افزونه بتوانید کلمات اصلی خود را در تمام صفحات به برگه مقصدتان پیوند دهید. همچنین بتوانید با چنین ابزار اتوماتیک سازی، بهترین استفاده را داشته باشید.

در صورتی که با این افزونه به مشکلی خوردید حتما در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید!

دسته بندی افزونه وردپرس

نویسنده

سید علی موسوی
منتشر کننده

نظرات کاربران

guest
0 نظر
بازخورد داخلی
نمایش تمام نظرات